Kilka Wskazówek, które Zaimponują Twojej Dziewczynie

Happy couple

Istnieje wiele sposobów na zwrócenie uwagi kobiet. Niektóre z nich są bardziej i mniej skuteczne. Sporo mężczyzn przekonanych jest, że znają się na rzeczy i potrafią sprawić, że każda kobieta zwróci na nich uwagę. Jednak w praktyce sytuacja wydaje się zupełnie inna. Pytanie gdzie szukać problemu? czego unikać? a na co zwracać szczególną uwagę? Kiedy Twoja dziewczyna przegląda właśnie w internecie modne sukienki wieczorowe, lub szuka inspiracji oglądając sukienki na studniówkę to sygnał dla Ciebie, że powinieneś również odpowiednio przygotować się do wydarzenia. Każdy mężczyzna, który sobie zadaje teraz to pytanie powinien zapoznać się z poniższymi sprawdzonymi wskazówkami.

Skromność kluczem do sukcesu

Musimy zacząć od podstawowej sprawy, czyli definicji. Zaimponowanie komuś to kompletnie inna sytuacja, niż zwyczajne popisywanie się. Niestety bardzo wielu mężczyzn zapomina o tym fakcie co wywołuje katastrofalne skutki. Jeżeli zależy Ci na odpowiednim zachowaniu poznaj garść wskazówek, które powinieneś rozważyć jeśli właśnie wybierasz się na pierwszą randkę.

Skromność kluczem do sukcesu – bardzo dużo w tym prawdy i racji. Oczywiście, nie mówimy tutaj o skrajnych przypadkach. Każdy z nas Panowie ma swoja wartość, którą musimy dobrze znać. I nie mówimy tutaj o wartości materialnej, jak samochodach, mieszkaniach, czy dużym saldem konta. Super, ale nie przyda nam się to w pierwszej kolejności. Powiemy więcej, lepiej nawet nie mówić o tym, ponieważ może zostać to odebrane jako zwyczajny element przechwalania się. Istnieje też druga strona medalu, jeżeli mocno podkreślasz swoje wartości materialne, możesz w ten sposób zwracać uwagę wielu kobiet, ale w ostateczności na koniec dnia okaże się, że tylko pieniądze i inne dobra materialne ich interesowały.

Bądź dżentelmenem z krwi i kości

Zachowuj się jak wysokiej klasy dżentelmen. Jeżeli uważasz, że puszczanie kobiety przodem w trakcie przechodzenia przez drzwi, czy obdarowywanie kwiatami, a może zaproszenie na romantyczną randkę wyszło z mody, to uwaga… musimy Cię rozczarować. takie gesty i zachowanie nadal jest mocno pożądane przez panie. Zwyczajnie uwielbiają, gdy mężczyzna jest wobec nich kulturalny i szarmancki. Dlatego zapamiętaj bardzo dobrze – każda kobieta chce poczuć się przy mężczyźnie jak dama. Jeżeli nauczysz się kilku drobnych gestów to gwarantujemy, że takim zachowaniem z pewnością zdobędziesz jej cenną uwagę.

Zaopiekuj się nią

Wiele kobiet poszukuje również w mężczyzny oparcia, bezpieczeństwa i zwyczajnej opieki. Uwielbiają czuć się pewnie i ciepło w ramionach faceta. Dlatego pamiętaj, aby przy każdej okazji podkreślać jak bardzo Ci na wybrance zależy. Kiedy czeka Was dłuższa rozłąka to pamiętaj, aby zadzwonić i upewnić się, czy wszystko u niej w porządku. Kiedy wydarzy się coś złego i będzie mieć gorszy dzień – bądź jak najbliżej niej. Gwarantujemy, że nie wymaga to od Ciebie wiele wysiłku, a dziewczyna zauważy ten fakt i będzie mieć to dla niej ogromne znaczenie.

Wygląd również ma znaczenie!

Zadbany i dobrze ubrany mężczyzna jest wart każdej uwagi. Poszarpane jeansy lub rozciągniętą koszulkę zostaw w spokoju w szafie. Wybierz się do sklepu w poszukiwaniu stylowej, dobrze dopasowanej marynarki. Nie zapomnij o porządnych eleganckich butach! – to wizytówka każdego faceta, na którą kobiety zwracają ogromną uwagę. Czarne, skórzane i porządnie wypolerowane to strzał w dziesiątkę i gwarancja sukcesu!

PUBLISHED UNDER
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)